Wynajem samolotu

Dla tych którzy posiadają licencję pilota, jednak nie mają własnego samolotu, dobrym wyjściem będzie jego wynajęcie – aby ćwiczyć umiejętności, czy też wybrać się w daleką podróż.

 

Samolot do nalotuWynajem  samolotu to usługa, która może pomóc spełnić marzenia. W końcu człowiek od zawsze tęsknił  za tym, aby unosić się w powietrzu, naśladując ptaki. Nowoczesna technika pozwala dziś na to niemal każdemu: jednym w roli pasażerów samolotów, innym, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i licencje – w roli pilotów. Ta funkcja jest szczególnie ekscytująca – możliwość sterowania pojazdem wznoszącym się nad ziemię i pokonywania podniebnych przestrzeni to coś, czego nie można porównać  z żadnym innym doznaniem na ziemi.

Osobom posiadającym licencję pilota, ale nie dysponującym jeszcze własnym sprzętem, udostępniamy wynajem samolotów. Dzięki temu loty turystyczne, czy zwykłe podróże z miejsca na miejsce, kiedy liczy się czas, stoją przed takimi osobami otworem. Aby jednak podniebna podróż była bezpieczna i komfortowa, musi ona odbywać się sprawdzoną maszyną. Dlatego właśnie proponujemy czarter samolotów Cessna 172 SP Skyhawk.

Ten wyjątkowo popularny model z pewnością znany jest wielu pilotom, ponieważ częściej niż którykolwiek inny używany jest do szkoleń i treningów. Ponadto charakteryzuje się on dobrym i mocnym silnikiem (180 KM), który umożliwia nieprzeciętne osiągi. Z Cessną można zdecydować się również na loty VFR i IFR, a jego wnętrze pomieści aż cztery osoby.

Skontaktuj się z nami by poznać dokładny cennik wynajmu samolotów i promocyjne pakiety godzin, dzięki czemu cena za czarter może być nawet 30% mniejsza!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 Obsługiwane lotniska

  • Wrocław – Mirosławice
  • Wrocław – Szymanów
  • Wrocław – Strachowice
  • Oleśnica
  • Lubin
  • Zielona Góra – Przylep
  • Leszno
  • Ostrów Wielkopolski
  • Opole

Cennik wynajmu Cessny 172 SP:

Cena za motogodzinę mokrą: 810 złotych netto

Cena za motogodzinę suchą: 490 złotych netto

W pakiecie taniej:

Pakiet 20 godzin – 771 zł mokra, 466 sucha

Pakiet 50 godzin – 736 zł mokra,  445 sucha

 

 

Cena obejmuje opłaty za lądowanie na lotnisku EPMR ( Mirosławice ).

Do budowania nalotu polecamy wynajem samolotu Cesna Skyhawk – więcej tutaj